Fotovoltaika

Chcete být z větší části energeticky soběstační?

Nezávazná poptávka ZDARMA

S námi se můžete vydat do světa čisté energie

Solární elektrárna na míru

Navrhneme pro Vás nejlepší řešení celé fotovoltaické elektrárny, vyřešíme za Vás dotaci a celou zakázku zrealizujeme.

Ostrovní systém

Ostrovní systém není spojen s distribuční soustavou. Není tedy nutné řešit legislativu, papírování či revize. Pokud se systém navrhne s bateriovým úložištěm, máte energii i na dobu když nesvítí.

Komponenty pro vlastní realizaci

Pokuď jste manuálně zruční, nebojíte se výšek, můžeme Vám zajistit pouze dodávku materiálu. Montáž a oživení systému budete mít ve vlastní režii.

Solární panely

Základem každého fotovoltaického systému jsou solární panely. Jednoduše řešeno solární (fotovoltaický panel) je panel tvořený solárními články, kde dochází k přeměně slunečního záření na elektrickou energii, která je dopravena po kabelech do střídače.

Naše nabídka solárních panelů se skládá ze 3 základních výkonů - 450W, 460W a 550W. Se vzrůstajícím výkonem panelů roste pochopitelně i rozměr, váha panelu i cena.


Střídač (invertor)

je mozkem fotovoltaického systému. Převádí stejnosměrné napětí na střídavé, které máme všichni v zásuvkách.

Střídačů je nepřeberné množství ať už z hlediska výkonů, výstupů bez a s bateriemi či na ostrovní provoz. Vybrali jsme pro Vás nejpoužívanější střídače, ale pokud by jste si nevybrali, kontaktujte nás a my pro Vás vhodný střídač najdeme.


Poptávkový formulář

Plánujete solární elektrárnu na střechu, víte kolik potřebujete panelů, jak je umístit nebo chcete poradit a propočítat návratnost a cenovou kalkulaci? Neváhejte se na nás obrátit

Zákazník

Obecné

* Povinné hodnoty