Příslušenství garážových vrat


Příslušenství garážových vrat

Dveře jsou bezesporu výkladní skříní domu. První dojem je nejdůležitější. Dovolte nám, abychom vám pomohli, aby to bylo co nejlepší. Prohlédněte si nabídku jedinečných dveří.

Nabízíme vám vstupní domovní dveře z různých materiálů, které uspokojí všechny typy zákazníků.

Bez ohledu na vzhled a tvar a rozměr, vynikají naše vstupní dveře solidním zpracování.


1. Sada ochrany

V naší nabídce lze najít další vhodné doplňky pro garážová vrata, jako jsou např. fotobuňky, zámek na klíč, blokády, vnitřní odblokování, nouzové odblokování, výstražné světlo nebo nouzová baterie.

Při volbě vrat stojí za to navíc věnovat pozornost motorům s detekcí překážek. Tyto motory jsou vybavené speciálním systémem, který rozezná překážku. V okamžiku, kdy na ní křídlo vrat narazí, se jeho pohyb zastaví a křídlo vrat se automaticky zvedne.

Tato technologie předchází poškození vozidla a zranění náhodné osoby nebo zvířete.


Balíček funcí B

Vrata z řady Infiniti představují plně automatizovanou technologii, která díky početným doplňkům zaručuje komfortní a bezpečnou obsluhu. Abychom splnili vaše očekávání, využíváme nejmodernější pohony, díky nimž se mohou vrata po připojení k operačnímu systému TaHoma stát součástí inteligentního domu.

Pohony Somfy:

Jeden z technologicky nejprogresivnějších pohonů – Dexxo Pro – přináší možnost výběru až 17 parametrů, které je možné nastavit. Je vybavený funkcí detekce překážek, která zaručuje zastavení a stažení vrat při zjištění přítomnosti jakékoliv překážky v jejich dráze, bez ohledu na to, zda je to člověk, nebo automobil. Motor je vybavený rovněž čidlem přetížení. Pohon může mít také funkci geolokace po připojení k zařízení Connexon. Tato funkce umožňuje definovat pomocí chytrého telefonu vzdálenost, po jejímž překročení dojde k automatickému otevření či zavření vrat. Vrata se mohou otevírat automaticky ve chvíli, kdy vjíždíte na příjezdovou cestu.

K vratům nabízíme řadu doplňků z oblasti automatiky: Pohony, kódové klávesnice,Connexoon Somfy, nouzové akumulátory, fotobuňky a nouzové odblokování.

Energetická úspornost:

Aby zákazníci zajistili sobě i dalším obyvatelům domu bezpečný, útulný a ekonomický domov, stále častěji staví energeticky úsporné a pasivní domy. Snažíme se přizpůsobit jejich očekávání, a proto představujeme vrata ideálně upravená pro tento druh stavebnictví.

Vrata z řady Infiniti mají dokonalou tepelnou izolaci. Jsou vybavena speciálním systémem tepelného těsnění izolujícího ocelovou konstrukci od zdi. Jádro panelu vrat je vyrobené z polyuretanové pěny. Rozlišujeme dva druhy panelů s různými součiniteli prostupu tepla – 1,12 a 1,02 –, a to v závislosti na výšce panelu. Navíc mohou mít zasklení zateplený distanční rámeček, zabraňující pronikání studeného vzduchu dovnitř.

Vrata je dále možné vybavit servisními průchozími dveřmi. Ve vratech tyto dveře zajišťují oddělení pěšího provozu od pohybu dopravních prostředků. Díky tomu se chlad zvenčí nedostane tolik dovnitř jako v případě otevření garážových vrat. Je třeba připomenout, že díky montáži dveří v sekčních vratech se značně prodlužuje jejich životnost.