Ploty a brány

Oplocení je nejen způsob, jak zajistit bezpečnost a soukromí, ale především je to završení investice, kterou je stavba domu. Nabízíme vám vysoce kvalitní kompletní ploty - rozpětí, brány a branky. Vše v tuctu originálních vzorů, propracovaných do nejmenších detailů. Výplň rozpětí může být klasická, jednoduchá nebo složitější.

Standard, Elegance a Prestige – nabízíme ploty ve třech stylech, takže si zákazník snadno vybere ten, který dokonale ladí s prostředím. Tím spíše, že ploty mohou být v jakékoli z našich barevných palet. Další výhodou je možnost vytvořit individuální design přizpůsobený terénu.

Bez ohledu na vzhled a tvar rozpětí mají všechny ploty jedno společné - solidní zpracování. Naše nabídka zahrnuje ploty ze žárově pozinkované oceli a hliníku, které zajišťují vynikající ochranu proti korozi. Doba realizace objednávek se rovněž nemění. Naše společnost zaručuje nejkratší termíny na trhu!

Ukázky realizací

Otevřít další realizace

Konfigurátor

V konfigurátoru si můžete sestavit vlastní návrh dveří, vrat, plotů či dalších stavebně-technických prvků, které potřebujete. Nakonfigurováním vytvoříte poptávku na základě které se Vám ozveme, a domluvíme s Vámi další podrobnosti, zejména zaměření kvůli následné přesné nezávazné kalkulaci a případné montáži

Napište nám a my Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku