Přeprava FVE

Transport fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaická elektrárna je elektrické zařízení, které obsahuje elektrické a mechanické části. Profesionálně zabalenou zásilku Vám přiveze profesionální přepravní firma. Dosud jsme neřešili případ poškození zásilky během přepravy, přesto doporučujeme pořídit fotodokumentaci zásilky při převzetí od spediční firmy. V případě pochybností zásilku nepřebírejte a ihned nás kontaktujte.

Sady jsou baleny na speciálně vyztužených paletách. Jednotlivé panely chrání silné papírové kartony. Extra silné kartonové desky chrání panely z horní a spodní strany. Každá paleta je navíc upevněna minimálně 2 PVC pásy, což zabraňuje i těm nejmenším pohybům na paletě. Na jednu paletu můžeme umístit sestavu až 40 panelů. To odpovídá výkonu do 12 kW.

Součástí zásilky jsou také držáky na střechu, šrouby a matice, nosníky, zemnící tyče, kabely, přepěťové ochrany jističe a další dohodnuté příslušenství. V zásilce obdržíte také dokumentaci a návody k použití.

Při balení zásilek je pořizován kamerový záznam. 

 

Naše balíkové zásilky jsou zasílány profesionálními přepravními společnostmi.

VIDEO:

Video nebo fotografie je mnohdy přesvědčivější než 1000 slov. Podívejte se na to, jak jsme rozbalovali naší první elektrárnu.