Stavba a rekonstrukce domu


Vchodové dveře

Dveře jsou bezesporu výkladní skříní domu. První dojem je nejdůležitější. Dovolte nám, abychom vám pomohli, aby to bylo co nejlepší. Prohlédněte si nabídku jedinečných dveří.

Nabízíme vám vstupní domovní dveře z různých materiálů, které uspokojí všechny typy zákazníků.

Bez ohledu na vzhled a tvar a rozměr, vynikají naše vstupní dveře solidním zpracování.

Podívat se vchodové dveře


Okna - zakázková výroba

Naše okna jsou teplá, bezpečná. Jsou založená na osvědčených a moderních technologiích. Samozřejmostí je možnost výběru materiálů, množství doplňků a řešení již ve fázi návrhu.

V nabídce máme zejména tradiční plastová okna. Oblíbená jsou hliníková okna. Pro náročné pak ocelová okna. Nabídku doplňují moderní dřevěná okna..

Krásu a funkčnost oken podtrhne řada dostupných doplňků, jako jsou kliky, madla, parapety, parapety, zateplené rámy a difuzory.

Podívat se na okna


Francouzská okna a posuvná okna

Posuvné okenní systémy jsou vhodné pro rodinné domy a veřejné budovy. umožňují bezprahovové řešení, které ocení zejména handicapovaní lidé a děti. Lze je ovládat dálkově díky pohonné jednotce. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních profilů od největších evropských výrobců. Design je přizpůsobený trhu a zákonným požadavkům.

Také zde platí, že posuvné systémy mohou být vyrobeny z platových, hliníkových a dřevěných profilů.

Samozřejmostí jsou nejrůznější funkční doplňky a příslušenství.

Podívat se na posuvné dveře a okna


Venkovní rolety a stínicí technika

Kvalitní okenní kryty ochrání interiér před nadměrným slunečním zářením, vyhříváním i prochlazením. Široký výběr rolet, rolet a okenních krytů umožňuje snadné přizpůsobení typu krytu konstrukci budovy a vzhledu fasády.

Například box adaptivních rolet namontovaných do výklenku nebo na fasádu budovy nevyžaduje zásah do současného stavu budovy.

Fasádní žaluzie mají promyšlený design, jednoduchou montáž a nízké tepelně izolační parametry. Fasádní žaluzie jsou k dispozici v několika systémech, takže je lze instalovat do jakéhokoli typu budovy.

Podívat se na okenní kryty


Ploty a brány

Oplocení je nejen způsob, jak zajistit bezpečnost a soukromí, ale především je to završení investice, kterou je stavba domu. Nabízíme vám vysoce kvalitní kompletní ploty - rozpětí, brány a branky. Vše v tuctu originálních vzorů, propracovaných do nejmenších detailů. Výplň rozpětí může být klasická, jednoduchá nebo složitější.

Standard, Elegance a Prestige – nabízíme ploty ve třech stylech, takže si zákazník snadno vybere ten, který dokonale ladí s prostředím. Tím spíše, že ploty mohou být v jakékoli z našich barevných palet. Další výhodou je možnost vytvořit individuální design přizpůsobený terénu.

Bez ohledu na vzhled a tvar rozpětí mají všechny ploty jedno společné - solidní zpracování!

Podívat se na ploty a brány


Garážová vrata

Vysoce kvalitní, moderní, estetická a bezpečná sekční a rolovací vrata i mříže. Pro instalaci v domech, samostatných garážích a pro použití jako příčky v obchodních pasážích a veřejných budovách.

Sekční vrata Infiniti vyrobená z nejlepších komponentů, stabilní a snadno se instalují. Vybavena spolehlivým systémem upevnění a zabezpečení.

Nabízíme vrata s tažnými, torzními a zadními torzními pružinami. Samozřejmostí je bohaté příslušenství a doplňky.

Podívat se na garážová vrata


Sítě proti hmyzu

Prvotřídní okenní, posuvné a dveřní sítě proti hmyzu. Dokonale chrání před hmyzem a zároveň udržují přístup denního světla a cirkulaci vzduchu.

Vyrobeno z extrudovaných hliníkových profilů a sklolaminátové síťoviny. Mohou být integrovány s horními roletami.

Moskytiéry jsou přizpůsobeny svými rozměry potřebám zákazmíků!

Podívat se na sítě proti hmyzu


Pergoly

Snadno instalovatelné a odolné hliníkové pergoly s dálkovým ovládáním lamel a systémem automatizace počasí. Elegantní rozšíření obývacího pokoje do zahrady a další prostor pro trávení volného času venku.

Odolávají vodě a větru. Zatížení sněhem do 30kg/m2. Lze je instalovat jako volně stojící, připojené ke zdi nebo zavěšené.

Vyrobeno z práškově lakovaných extrudovaných hliníkových profilů.

Podívat se na pergoly

Stáhněte si katalogy!

Ukázky realizací

Napište nám a my Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku
Bezplatná nabídka