Rolovací vrata


Rolovací vrata

Rolovací vrata představují trvanlivé a ekonomické řešení, které zajistí úsporu místa na vaší příjezdové cestě a v garáži. Naše systémy rolovacích vrat zhotovujeme pouze z nejlepších komponentů a dodáváme je prakticky ve všech rozměrech a to až do plochy 15 m2. Jejich konstrukce umožňuje rychlou, neinvazivní montáž.

Samozřejmostí jsou také moderní doplňky, včetně několika systémů garážové automatiky.


 

Specifikace

Konstrukce rolovacích vrat je přizpůsobená požadavkům zákazníka. Nabízíme vrata v rozměrech do 15 m2 plochy pancíře. Navíjecí box je vyroben z hliníku a je k dispozici ve třech rozměrech. Do pancíře je rovněž možné dodat ventilační otvory a prosklení. Mechanismus zvedání vrat je dostupný v následujících verzích: ruční verze (klika, pás nebo lanko) či automatická verze (motory Somfy). Automatické řešení lze zapojit do systému inteligentní domácnosti. Přejděte do záložky „doporučené doplňky“ a objevte všechny rozšíření možností rolovacích vrat.

Technické údaje opláštění:

  • Šířka profilu: 77 mm
  • Tloušťka profilu: 18,5 mm
  • Max. plocha pancíře – 15 m2
  • 13 lišt ve výšce 1 m
  • Hmotnost pancíře: 4,8 kg / 1 m2    

V nabídce jsou 3 rozměry boxu:

  • výška 250 mm, šířka 250 mm
  • výška 300 mm, šířka 350 mm
  • výška 350 mm, šířka 350 mm

Barevné provedení garážových vrat

Další barevné varianty


Funkčnost

Rolovací vrata doporučujeme dovybavit profilem s ventilačními otvory. Profily tohoto typu se montují v dolní části opony. Jde o ideální řešení, které umožňuje větrání prostor bez nutnosti otevírání vrat. Profily s ventilačními otvory jsou dostupné v následujících barvách: bílá, šedá, béžová, tmavohnědá, hnědá.

Zákazníkům, kteří chtějí osvětlit vnitřek garáže, doporučujeme profily s prosklením. Ty jsou v nabídce v bílé, šedé, béžové, tmavohnědé a hnědé barvě. Profily mohou být rovněž práškově lakované. Prosklení je nejen vysoce funkční, ale stává se také ozdobou vrat a dodává jim individuální podobu.

Bezpečnost a pohodlí uživatelům přinášejí moderní provozní jednotky, kterými jsou naše vrata vybavená. Otevírací mechanismus je vybaven motorem (s možností nouzového otevírání pomocí kliky), pádovou brzdou, centrálním ovládáním, optickou lištou a zabezpečením nouzového otevírání na klíč.

Hliníková vodítka, po kterých se pohybuje opláštění, jsou vybavena kartáčovým těsněním zajišťujícím lepší tepelnou izolaci.


Doporučené doplňky

V naší nabídce naleznete řadu doplňků, které zvýší funkčnost a usnadní obsluhu rolovacích vrat. Nabízíme dva druhy ovládání – přímé (klávesový přepínač) nebo rádiové (dálkový ovladač).

V nabídce máme rovněž centrální ovladač s možností připojení zabezpečení, např. fotobuněk, optického zabezpečení hran, zabezpečení proti vtažení.

Podívat se na doplňky

Napište nám a my Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku