Dřevěné pelety - topné pelety - PELETON (975 kg/pal)

Kód: B1996-1001

Detail produktu

Naše značkové certifikované dřevní pelety PELLETON jsou kvalitní pelety vyrobené z dřevní hmoty zejména jehličnatých stromů, s převahou  borovice. Naše pelety neobsahují žádné umělé přísady, což zajišťuje jejich přírodnost a ekologickou čistotu.

Díky nízkému obsahu popela a vysoké mechanické pevnosti umožňují stabilní proces spalování, který zaručuje efektivní využití energie. Naše pelety jsou ideální pro použití ve peletových topeništích a kotlích.

Pelety jsou baleny do skládaných pytlů o váze 15 kg a dále na palety. Každá paleta obsahuje 65 pytlů, což představuje celkovou hmotnost 975 kg. Naše pelety jsou certifikovány podle standardu ENplus® A1 - PL 316, což je zárukou jejich vysoké kvality a dodržování přísných norm.

Specifikace našich pelet je následující:

  • Délka: 3,15 < L <= 40 mm
  • Průměr: 6 mm (+/- 1 mm)
  • Vlhkost: <= 10%
  • Obsah popela: < 0,7%
  • Výhřevnost: lepší než 16,5 MJ/kg
  • balení: 15 kg / 975 Kg na paletě

Díky těmto parametrům poskytujeme pelety, které splňují vysoké standardy spalování a zajišťují účinné vytápění. S našimi Certifikovanými dřevními peletami PELLETON můžete očekávat spolehlivý a ekonomicky výhodný způsob vytápění vašeho domova.

10 080,00 Kč/pal 9 000,00 Kč bez DPH + doprava
- +

Veškeré Vámi uvedené texty budou natištěny v přesném znění, jak jsou uvedeny v objednávce. Za případné gramatické či věcné chyby neneseme žádnou zodpovědnost.

Dostupnost

Další informace

Váha [kg] 995.0000