• Maturitní skleničky

  Maturitní skleničky určené pro pískování (rytí) vybírejte vždy čiré. To z toho důvodu, aby rytina na sklenici byla dobře vidět. Protože právě na čiré sklenici bude vypískovaný nápis nejznatelnější a ihned každého zaujme. I text, který na sklenici chcete umístit, je třeba volit moudře. Skleničku můžete mít potištěnou Vaším jménem, speciálním obrázkem či pouze nápisem "Maturant", který ještě doplníme o rok skládání Vaší zkoušky z dospělosti. V naší nabídce naleznete hned několik variant sklenic, vhodných pro pískování. Mezi nejčastěji vyhledávané maturitní skleničky, které budou následně určené pro pískování, patří vzhled sklenice na šampus takzvané šampusky.

 
 
 • Typy písma a grafiky samotného tisku jsou illustrativní. Samotný reálný výrobek může být mírně odlišný. Tato grafika slouží pro inspiraci, podle které si můžete nechat vyrobit maturitní skleničky na Váš maturitní ples. Můžete také vytvořit vlastní návrh potisku, který nám můžete sdělit při objednávce daných skleniček. My Vám na základě Vašeho popišu nebo grafiky návrhu vytvoříme tiskévý návrh, který zašleme ke schválení.

  Písma na maturitní skleničky

   

  Typy grafiky

   
 • Pro rychlou orientaci vám zde uvádíme informativní ceny pískovaných maturitních skleniček. V základní ceně je text na 3 řádcích. Přesnou cenu vám vypočítá eshop na základě vaší volby.

   
  Při výrobě pískovaných skleniček v základním provedení u nás nezaplatíte žádný sestavovací poplatekani přirážku za podlimitní množství, jako u konkurence! Takže i malý kolektiv si může objednat maturitní skleničku na přání. Příplatky účtujeme pouze za přidání textu navíc, za přidání loga, jména studentů.
   
  Ptáte se, jak zjistíte výslednou cenu? Jednoduše.
   
  V detailu karty si zadejte požadovanou variantu a výslednou cenu vám vypočítá eshop. Vždy tak přesně víte, co a za kolik si objednáváte a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu.
   

  Příklad ceny:
   
  Sklenička Helga s textem na 3 řádcích s potiskem Maturant 20xx + vaše škola + označení třídy = 110,- Kč vč. DPH/ks
 • Aktuální dodací lhůtu vám sdělí eshop. Pokud vám termín nevyhovuje, udělejte i přesto objednávku a do poznámky napište požadovaný termín dodání. Budeme vás obratem po přijetí objednávky informovat, pokud by termín opravdu nešlo dodržet. Nemusíte tedy volat a nebo psát maily. Z objednávky uvidíme, co přesně potřebujete a dokážeme na to změnou ve výrobě reagovat.